KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429122
nr 1342 9122
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 56x151 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:18:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)